Farnost

Seznam duchovních farnosti:

  • Ervín Cyrus – děkan (1.5.1932 – 31.8.1960)
  • Ladislav Petrásek – II.kaplan (1.8.1945 – 1948/50)
  • Vojtěch Klouda – I.kaplan (1.2.1946 – po 1948)
  • František Sedlák – II.kaplan (1.7.1950 – 28.2.1951)
  • Jiří Mošna – kaplan (1.8.1952 – 31.7.1954
  • Lukáš Maria Alois Mikulčík OP – kaplan (1.8.1954 – 31.8.1969)
  • Václav Hák – administrátor (1.9.1960 – 14.11.1969)
  • Karel Lobkowicz – administrátor (15.11.1969 – 30.11.1973)
  • Richard Scheuch – kaplan (15.10.1969 – 30.6.1971)
  • Jaroslav Staněk – kaplan (15.7.1971 – 18.5.1973)
  • Jaroslav Zbořil, farář (1.12.1973 – 15.9.1996) zavražděn 15. září 1996 ve věku 66 let
  • kaplan Karel Sommer – kaplan (15.12.1973 – 1986/88)
  • před 1980 výpomocný duchovní – Jan Maria Dienstpier Sch.P. – po 1980
  • Milan Martinásek – exc. (4.11.1996 – 14.11.1997)
  • Petr Maria Brichcín – in materialibus (1.6.1997 – 30.6.2001)
  • Milan Martinásek – exc. in spiritualibus (15.11.1997 – 21.7.1999)
  • Jan Kotas – exc. in spiritualibus (1.11.1999 – 30.6.2001)
  • Michal Procházka – administrátor (1.7.2001 – 30.6.2009)
  • Jan Houkal – farář (1.7.2009 – 31.8.2015)
  • Josef Hurt – administrátor (1.9.2015 – )